јуни 21, 2021

Зоран Милески Кичеец

Нова аудио „бомба“: Местенки околу референдумот, се спомнуваат премиери, генерални секретари на Влада и огромни пари

Нова аудио бомба која се појави на „ЈуТјуб“ каналот „Раце Лепливи“, открива фрапантни сознанија и сомневања за криминал од интернационални...