јуни 21, 2021

Регион

Ѓоковиќ позитивен на коронавирус: Жалам што се случи ова, се надевам дека бројот на заразени нема да порасне

Ѓоковиќ изминатиов период напорно работеше на организирање на тениски турнири на Балканот, и покрај пандемијата на коронавирус, успеа да договори...