април 17, 2021

Џенифер Лопез со една фотка ќе го урнеше Инстаграм

Иако има 51 година, пејачката и актерка, Џенифер Лопез е една од ретките која може лесно да се пофали со фантастично тело во оскуден костим за капење.

За кратко време, нејзината фотографија на Инстаграм во бел костим за капење, која го истакнува нејзиниот славен задник и едвај ги покрива градите, собра над пет милиони лајкови, а комплиментите буквално прскаа.

Јавноста неодамна ја осуди за премногу фотошопирање на нејзините фотографии, но критичарите сега се посипаа со пепел кога ја видоа фотографијата во оскуден костим за капење, кој едвај ги задржува нејзините бујни облини.

Сподели
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •