март 9, 2021

(ФОТО) Кралица на бикините: Селма Хајек во заводливо издание

За неа годините се само бројка. Актерката Селма Хајек отсекогаш блеска со својата убавина, а во преден план често ги става бујните облини.

Нејзините изданија во бикини таа често ги објавува на социјалната мрежа Инстаграм, што без исклучок, секој пат го предизвикува ентузијазмот кај фановите.

Иако е во шестата деценија од животот, Селма успева да ја одржи одличната форма, а нејзините бујни гради, според коментарите на обожавателите, изгледаат исто како и на почетокот на нејзината кариера.

Покрај сјајното тело, обожавателите го фалат и лицето на Селма. Бидејќи не претрпе некои поголеми интервенции, Селма старееше природно, и освен неколку брчки, таа остана иста.

Сподели
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •