мај 16, 2021

АКТИВНОСТИ НА МИНИСТЕРКАТА: ШЕКЕРИНСКА ДЕНЕСКА ЈА СМЕНИ ПРОФИЛНАТА СЛИКА НА ФЕЈСБУК

Текстот во рубриката Стигнавме на дното е преземен без интервенции од порталот Денешен.

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ја смени профилната слика на својот профил на Фејсбук.

За 19 минути од смената на фотографијата, на која министерката е со насмевка, има 430 лајкови осум коментари и три споделувања. Најборјни коментари се „браво“.

Сподели
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •