мај 16, 2021

(ВИДЕО) АПАСИЕВ ДО ДИМИТРОВ – ТИ СИ АМЕРИЧКИ ШПИОН!

Обраќањето на пратеникот Димитар Апасиев, по повод денешната интерпелација на вицепремиерот за европски прашања, Никола Димитров.

ЛевицаОдПарламент

Сподели
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •