јануари 15, 2021

Џенифер Лопез (51) објави видео на кое таа е потполно гола (видео + фото)

ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ (51) има намера да го лансира својот бренд за козметика на почетокот на следната година, а самата се избра за свое лице. За да биде сигурна дека рекламата ќе биде хит, таа целосно се соблече во неа.

Латино дивата објави видео на Инстаграм во кое е гола како да е родена од мајка, додека камера од различни агли го доловува нејзиното тело. Фотографите Мерт Алас и Маркус Пигот се одговорни за снимањето, како што откри Џеј Ло. Единствено што пејачката и актерка носи во спотот е веренички прстен со огромен дијамант, кој и го подари Алекс Родригез.

Сподели
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •