јуни 5, 2023

Една од најубавите македонски манекенки позира топлес! (ФОТО)

Една од нашите најпознати манекенки со интернационална кариера, штипјанката Вера Хаган ги израдува своите обожаватели на социјалните мрежи со нова секси-фотографија.

Атрактивната Вера на својот профил на Инстаграм сподели фотка на која позира топлес.

Сепак, манекенката остави да работи имагинацијата кај своите обожаватели, па поради тоа градите ги сокри со своите раце.

Погледнете:

Инаку Вера веќе неколку години работи во странство, а нејзината матична модна агенција е во Италија, каде всушност и живее.

За авторот

Сподели