јуни 6, 2023

Гвинет Палтроу се фотографираше гола за својот 48 роденден (ФОТО)

Холивудската актерка Гвинет Палтроу реши за својот 48. роденден да се фотографира гола. Иако многумина ова го дочекаа со воодушевување, не беше таков случајот со нејзината ќерка.

Славеничката позираше на Инстраграм, градите ги покри со рацете, а нозете ги прекрсти.

Со оглед на тоа што таа има 7 милиони следачи на Инстаграм, не е изненадување што собра голем број реакции.

На многумина им се допадна овој потег, но не и нејзината 16-годишна ќерка Епл Мартин.

Таа остави комента „МАМА“ кој означуваше дека е загрижена поради целата ситуација.

За авторот

Сподели