септември 28, 2021

Временска прогноза

Прогноза за 05.09.2020

Минимална температура: 10°C до 19°C
Максимална температура: 26°С до 32°C Претежно сончево со умерен, повремено засилен северен ветер.

Прогноза за 06.09.2020

Минимална температура: 9°C до 18°C
Максимална температура: 27°C до 33°C Сончево со слаб до умерен ветер од променлив правец.

Прогноза за 07.09.2020

Минимална температура: 10°C до 18°C
Максимална температура: 28°C до 34°C Сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од променлив правец.

Сподели
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •