ноември 27, 2022

Лиз Харли и на 55 изгледа како девојка

Актерката Елизабет Харли на 55 години има тело на дваесетгодишна девојка, а многумина млади може да и позавидат на нејзиното згодно тело.

Ѕвездата на серијата „The Royals“, поради настанатата ситуација со коронавируст времето го поминува на село, на имот далеку од градскиот метеж и врева.

Актерката ужива на семејниот имот, а времето го корсти за да ужива во прошетки во природа.

Меѓутоа, Лиз ги полни батериите и на сонце, па немаше проблем да се расоблече во бикини на своите 55 години.

„Доме, сладок доме“, напиша актерката покрај објавата на која позира во долен дел на костим за капење и проѕирна наметка која минимално и ги покри голите гради.

Инстаграм пост на Лиз Харли

Сподели