ноември 27, 2022

Белучи и на 56 изгледа како божица

Моника Белучи позираше во секси боди. Пред својот 56-ти роденден изгледа како божица.

МОНИКА Белучи ќе го прослави својот 56 роденден во септември и сè уште изгледа најмалку дваесет години помлада. Познатата актерка неодамна позираше за француско списание, а фотографката која ја фотографираше ги објави фотографиите на Инстаграм. На нив, актерката позира во црно секси боди, кое ги открива градите и нозете, а над неа носи голема црна јакна.

Сликата го воодушеви интернетот. „Мислев дека ова е Селена Гомез“, „Колку убавина, како што е во нејзините дваесетти години“, „Убавината на оваа жена е навистина безвремена“, следуваа серија комплименти во коментарите.

Сподели