декември 2, 2022

Временска прогноза

Променливо облачно и нестабилно на повеќе места со пороен дожд, грмежи и засилен ветер, локално во форма на невреме со пообилен пороен дожд и услови за појава на град. УВ=7.

Последна сателитска снимка

Сподели